Regulamin

Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Dane firmy:

Edward Sperski

ul. Szkolna 10/2

78-650 Mirosławiec

REGON: 570366840

NIP: 7651081687

 

Regulamin

Administratorem, czyli podmiotem wykorzystującym dane, jest Edward Sperski, ul. Szkolna 10/2, 78-650 Mirosławiec prowadzący sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego: www.akcjadekoracja.com.pl. Nie wyznaczono Inspektora Ochrony danych osobowych.

Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednakże niezbędne do dokonywania zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego.

Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych Klienta znajdują się na stronie internetowej Sklepu Internetowego www.akcjadekoracja.com.pl poświęconej polityce prywatności.

1. WYSYŁKA 

Wysyłki dokonujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera max. do 3-4 dni roboczych, od daty otrzymania pełnej płatności za zamówienie. Czas realizacji + czas dostawy zależny od wybranej formy przesyłki.

Dostarczenie zamówionego towaru, za pośrednictwem Poczty Polskiej, trwa z reguły 1-5 dni roboczych w zależności od wybranej formy przesyłki (list polecony priorytet. max. 2 dni / list polecony ekonom. max. 5 dni roboczych). Czas dostawy jest zobowiązaniem przewoźnika, a nie sklepu Akcja Dekoracja - dlatego nie gwarantujemy terminowego doręczenia przesyłki w okresach nadzwyczajnych, takich jak święta czy trudne warunki drogowe, czas dostawy może się wydłużyć.

W przypadku nie otrzymania przesyłki prosimy o kontakt: adekoracja@gmail.com  
(koniecznie podając dane: NR zamówienia , imię i nazwisko)

2. REKLAMACJA 

W celu złożenia reklamacji prosimy o opisanie problemu oraz przedstawienie wady (fot.)
drogą elektroniczną na adres email: adekoracja@gmail.com

3. ZWROT TOWARU 

Towar wykonany (przypinka/magnes) na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi. 

Nie ma możliwości zwrotu/wymiany towaru spersonalizowanego do wymagań klienta na jego życzenie (indywidualna personalizacja przypinki/magnesu) – zgodnie z art. 38. ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 

Kupujący ma prawo zwrotu przedmiotu (jeśli zamówienie nie było wykonane na indywidualne zamówienie) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. 
Od daty złożenia mailowego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupujący ma kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. 
Akcja Dekoracja zobowiązuje się zwrócić płatność na wskazane przez kupującego w oświadczeniu konto bankowe do 14 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przedmiotu.

4. TREŚCI HANDLOWE 

Na podany adres e-mail kupującego, konieczny do złożenia zamówienia w sklepie www.akcjadekoracja.com.pl, mogą zostać wysyłane treści handlowe dotyczące promowania towarów, usług oraz wizerunku marki Akcja Dekoracja.

5. PŁATNOŚCI 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl